Jdi na obsah Jdi na menu
 
3.Učivo čiernej mágie

 

 


 
* ako si dnes tak vchádzaš do učebne všetko vidíš upratané a úhľadne poskladané dokonca aj knihy na polici sú poukladané podľa abecedy, ale profesora nikde. Zrazu sa na okraji tvojho zorného poľa mihlo niečo čierne ale než si sa stihla/ol otočiť už to tam nebolo, všetko čo bolo tak pekne poskladané bolo zrazu rozhádzane a tebe bolo hlúpe že si prídeš do učebne pre zmenu opäť ako prvá/ý a všetko okolo je zrazu rozhádzane po zemi a kade tade. Jednoducho vyzeralo bi to že si to urobil/a ty, tak začneš rýchlo upratovať. Zohneš sa pre malý zväzok čo ti leží priamo pri nohách, je na ňom napísane nádherným plamenným písmom ungo Ingole. Zaujate zodvihneš knihu a potajme ju otvoríš tá ti však začala horieť v rukách postupne od stredu strán ku okrajom. V tom sa pri tebe zjaví profesor s úsmevom na tvári* aha tak tu je tá kni... ale nie už tretia v tomto týždni, mňa porazí. No nevadí zoženiem ďalšiu a ty neboj ja viem že si tu ten neporiadok neurobil/a to som bol ja hľadal som totiž tú knihu čo ti zhorela v rukách. Pokojne si sadni a počkaj na ostatných ja si tu opäť upracem a môžme začať.* profesor opäť zmizol a po miestnosti sa znova začal pohybovať ten neznámi tieň. Cez portál v stene prišiel ďalší žiak a opýtal sa ťa kde je profesor. Spoločne tam čakáte až napokon sa v miestnosti všetko upratalo a pri tabuli sa zjavil profesor s úsmevom na tvári a knihou ktorá ti zhorela v ruke.* tak moji milý dnes vás naučím ako sa stať rýchlejším ako smrť nie, nie nenaučím vás ako uniknúť smrtke spopod kosy ale ako sa jej bezpečne vyhnúť. Úplný únik od života a smrti vás naučím až budete starší.*

    

* Profesor sa usadil do svojho kresla a počkal kým si ostatný žiaci posadajú.*  

 

Časopriestorová mágia

*Objavil sa veľký nápis na tabuli, profesor sa iba pozrel na študentov a došlo mu aké možnosti sa teraz otvárajú pre týchto nadaných mladých budúcich mágov.*

 

Tak milý žiaci * začal profesor poučným tónom* časopriestorová mágia vám postupom času umožní byť nezávislí od času a priestoru pretože tieto dve veci sú závislé jedna od druhej budete sa zároveň učiť aj ovládať priestor. * profesor sa usmial a mrkol na žiakov, v tom im zmizol z dohľadu a objavil sa vzadu za lavicami s pečeným kurčaťom v ruke* pekné čo? Teda čo trepem ako môže byť pečené kurča pekné ospravedlňte ma * mávol nad kurčaťom rukou a to sa zmenilo na kuticu čiernych ruží* tak toto bola názorná ukážka časopriestorovej a materiálnej mágie, v skutočnosti som bol reč pol dňa a bol som na démonickom vrchu pozrieť priateľa majú tam akurát hody tak som doniesol to kura* dobre teda prejdeme k učivu *obrátil sa k tabuli aby žiaci mohli opisovať text z tabule*

 

 *na tabuli sa začal písať malý text* časopriestorová mágia závisí len od schopností mága ktorý sa zaoberá týmto druhom mágie, nejedná sa o nič iné ako len čisté uvedomenie že čas v skutočnosti je iba orientačný pojem a že nič v skutočnosti nemusí byť závislé od času pokiaľ si tak želáte. Čas čo to slovo vlastne znamená, znamená iba zbytočné okovy pre tých čo nevedia ako s ním narábať. V skutočnosti nesmieme jednať podľa času ale čas podľa toho ako nám to vyhovuje. Postup pre prvý stupeň ovládania času :

 

1. jedná sa o obyčajné sústredenie na veci okolo seba    
2. uvedomenie že nič ako čas nehrá dôležitú úlohu                                    

 3. obyčajný pohyb so sústredením na časovú ne podstatu                            

 4. vnútenia svojej vôle do priestoru, teda aby všetko okolo vás verilo že vy ste ten čo udáva čas

 

*text skončil a profesor sa postavil zo svojho kresla a pousmial sa na študentov* tak a teraz si to vyskúšame čo vi nato nebudem vás do ničoho nútiť nebudem predsa ako môj nový kolega, ale to je zas iná. Tak teda kto si to chce skúsiť?

 

Sem mi napíš postup ako sa vymaníš spod nadvlády času, samozrejme vlastnými slovami, píš ako dej ale nezabúdaj že ja viem o všetkom čo sa deje široko ďaleko tak sa nesnaž predbehnúť moje vnímanie. Žiadne moje reakcie nechcem vidieť v deji. Ostatných účastníkov hodiny môžeš ale mňa nie