Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.Hodina čiernej mágie

 

Na tejto hodine si povieme niečo o skutočnej čiernej mágií

 

 * riaditeľ pozrel medzi žiakov ako sa naň prekvapene pozerajú a niektorý si len prikývli hlavou s myšlienkou že konečne sa začnú učiť skutočnú čiernu mágiu.* 

 

Už ma totiž nebaví hrať toto divadlo až teraz sa skutočne stretnete s čiernou mágiou ide ale predovšetkým o hodiny cvičenia svojho astrálneho cítenia a nanešťastie pre vás aj bolesti, je to cesta plná bolesti ale aj zaslúženej moci po ktorej tak neúnavne túžite. Moc o ktorej sa ani tým najmocnejším mágom nesnilo, moc zo samotného pekla.

 

* riaditeľ vstal od svojho stola a začal si niečo mrmlať popod nos, v tom sa pred ním otvoril otvor do sféry v ktorom bolo vidieť mnoho ne opísateľných tvorov *

 

Toto milí žiaci sú démoni, viem teraz sa pravdepodobne pletiem kolegovi Sailonovi pletiem do jeho predmetu, ale to teraz nie je dôležité. Teraz sa asi pýtate prečo vám tu ukazujem démonov. Poviem vám len toľko že títo démoni rovnako ako ja čerpajú svoju moc zo sféry, vy to robíte tiež ale nie na takej úrovni ako by bolo ideálne pre rozšírenie vašej moci tak aby ste mohli byť prakticky nepremožiteľný. 

 

* riaditeľ si vykročil medzi lavice a pozerá po okolitých žiakoch *

 

Mnohý z vás by mali predpoklad zvládnuť túto cestu ale aj tak to nestaví pretože pokiaľ sa nebudete dostatočne pripravovať na túto dlhú cestu utrpenia tak ju neprežijete. Vašou úlohou bude teraz nájsť si vlastný zdroj svojej energie ako napríklad živá energia ktorá sa skrýva v prírode alebo nekromancerská energia ktorú môžte čerpať z miest ako sú cintoríny alebo hrobky ba dokonca aj osoby ako som ja sú zdrojom energie pre okolie samozrejme že energia má len dva druhy a to je pozitívna energia a negatívna jej špecifikácia je v prostredí alebo v účele pre ktorý sa nachádza v danom priestore.

 

* profesor sa stále prechádza po triede akoby niečo hľadal medzi žiakmi *

 

Takže nájdite si priestor, predmet alebo osobu z ktorej budete čerpať energiu a naučte sa ju pretvárať na vlastnú tak že si budete precvičovanie cítenia astrálnych vrstiev, o tom vám povie viac kolega Sailon na hodinách mentálnych praktík alebo sa ho jednoducho opýtajte keď ho niekde stretnete.

 

Keď zvládnete tento druh hromadenia energie tak môžeme prejsť na vyšší stupeň a to je jej použitie . takže zatiaľ sa budete zaoberať zdrojom energie a potom ako z neho pohltiť energiu.

 

* profesor si sadol do kresla za stolom a so znepokojeným hlasom povie *

 

Tak a teraz mi každý z vás na domácu úlohu napíše z akého zdroja energie bude čerpať a ako, každý z vás mi to napíše na dva pergameny a to znamená dvadsať viet, viem bude to asi veľa ale ak chcete byť mocnejší než je váš cieľ musíte sa obetovať

Do predmetu píšte svoje meno ročník a látku.