Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záverečný TEST z histórie Mezzarthys
*Deti v triede sa učia a opakujú si posledné veci, o ktorých si myslia. že budú v záverečnom teste. Do triedy príde Molly a žiaci stíchnu.* Tak tu máme ten test.*Rozdá žiakom čisté papiere len s jednou otázkou na konci papiera a malou jednotkou na začiatku papiera.* Takže tam kde máte tú jednotku mi nakreslíte ako si predstavujete:
a) buď kostoly, ktoré si stavali ľudia v Mezzarthyse 
b) alebo ich domy (aj dom chudobných aj bohatých).
A do druhej otázky mi napíšte ako si predstavujete krajinu na začiatku vekov. *Zdvihla sa jedna ruka .* Ja viem čo mi chces povedať: že ste to už mali na domácu úlohu, ale niektorí to nespravili a niektorí to mali inak ako som si to predstavovala. Teraz máte čas na vzpracovanie a na konci hodiny si to pozbieram.
Test vám odovzdám o týžďeň. Zatiaľ dovidenia.