Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rasy


človek

Obrazek

Ľudia sú veľmi odolná rasa. Sú najrozšírejnejšia rasa, oproti iným sú však znevýhodnený. Nemajú žiadnu výnimočnú schopnosť, sú, takpovediac, úplne obyčajný. A predsa sú to práve ľudia, čo učinili najväčšie objavy a získali si rešpekt i stabilné miesto vo svete.Elf

Obrazek
Je to najstaršia a najmúdrejšia rasa. Za svoje pôsobenie na tejto planéte sa naučili mnohým tajom mágie a hlavne prírody. Výnimočný je ich vzťah k samotnej prírode. Žiadna iná rasa si ju neváži tak, ako elfovia.Tenmý Elf

Obrazek

Kedysi dávno patrili k vznešeným elfom, no vyčlenili sa lebo ich nebavil tichý a pokojný život vo svetle a zatúžili po zmene, po čiernej mágii. Vyznačujú sa veľkou láskou k temnote a noci, tmavšie zafarbenou pokožkou a očami striebristej farby.


Vysoký elf
Obrazek

Tento druh elfa je známi svojimi vešteckými schopnostami.Maju vztah k elegancii a umeniu.Svoje výzie často hovoria len „určenym osobam“.Vysoky elfovia ako prvy začali využívat mágiu a často v nej dosiahly aj veľké úspechy.Nymfa

Obrazek

Z hlbky oceanu pochadza tato vznešena rasa.Su daleke pribuzne víl.Nikto nevie či boli skôr ony alebo ich sestry.Maju bledú pokožku a gaštanové vlasi,oči hlboké ako more.Vidia vyborne aj v noci a počuju rovnako bobre ako netopier.Neboja sa ani najhoršieho počasia.Rozumeju magii a hlavne tej elementarnej.Nymfy však maju slabosť pre vodu a svoje sídla stavaju pri jazerách a lagúnach

Aniel
Obrazek

„som svetlo“aj tak by sa dala charakterizovat tato nádherna a jedinečná rasa.Ovládajú liečitelstvo čo je zložitá a unikatna schopnosť.V bielej magii sú ako doma.Vďaka krídlam môžu vzlietnuť do veľkej výšky.

Vo vzduchu sú skveli akrobati.

Víla


Obrazek

Najkrajšia rasa na zemi.Svojím čarom môže zlákať nejedného muža.Maju rady prírodnú mágiu.Môži sprinúť s prostredim ale aj vzduchom.Sú vtipné,priateľské a nenáročné.Velmi dobre sa im na našej škole darí.


 

Temná víla
Obrazek

Stvorenie veľmi podobné obyčajným, lesným vílam. Temné víly však žijú skôr pri mokradiach alebo močariskách ako pri jazerách. Takisto milujú nočné prechádzky v lese, kam vábia tých, ktorí podľahnú ich čaru a živia sa dušami, ktoré im ukradnú....Upír
Obrazek

Strašný...zly...neľútostny.Takto si mnohy predstavuju upírov.Tato temna rasa uprednostnuje tmu a čiernu magiu.Upíry maju radi tmavé zákutia,strania sa posvätenym miestam.

Niektory prislušnici tejto rasy sa môžu vyznačovať aj anymágizmom(väčšinov je to netopier).Dabre počuju a vidia v tme.Nemajú rpoblém splinuť s okolitym ruchom.


Infrit

Obrazek

Veľmi stará a vzácna rasa. V dávnych vekoch boli ifriti stelesneným živelného ohňa. Postupom času sa však formovali a niektorý nadobudli ľudské črty. V ich ľudskej podobe ich neodlíšite do človeka, prezradia ich len iskirčky v ich očiach. Každé väčšie rozrušenie alebo nával zlosti môže spôsobiť vzplanutie ich tela a spáli všetko, čoho sa dotkne...


Aduara

Obrazek

Rasa pochadza z čistej vody niečo viac než človek niečo menej ako nymfa.Vznikla pre protiklad Infrit.Jej prednostou je magia myšlienkou.Vdaka tejto schopnosti su veľmi prispôsobive a nepotrebuju vedieť tak veľa formuliek.Väčšinov maju pokojnu povahu ale vnutri su silne a mocne ako vznešeny element z ktoreho pochadzaju.
Späť Ďalej