Jdi na obsah Jdi na menu
 


Profil Soleny Hissatam

Obrazek

Celé meno: Lesana Solen Hissatam

Vek: 150 (v Mezzarthys), 28 (v krajine drakov čiže u nás)

Práca: riaditeľka, učiteľka beletriológie(beletrie) a čiernej a bielej mágie

Obrazek

Rodina

Matka

Marycruz Lesana Hissatam

človek

nepoznala som ju uniesli ju

Toto je jej posledná fotka keď mala 30 (u nás), 200 (v Mezzarthys)

Obrazek

Otec

David Hissatam

človek

vychovával ma, ale keď som dosiahla 18 rokov tak mi povedal, že si chce teraz užívať zvyšok života a hlavne nájsť matku, lebo stále verí, že žije a verí, že ja sa dokážem sama o seba postarať. Napriek tomu mi stále posiela listy, že kde som a tak.

Foto čo mi poslal naposledy (pred rokom), mal 40 rokov (u nás), 380 (v Mezzarthys)

Obrazek

Súrodenci:

Sestra

Marylin Lesana Hissatam Ronda

človek

Túla sa s manželom po svete. On sa volá Sam Thomas Ronda.

Toto je jej foto:

Obrazek

Brat

Lukas Lesan Hissatam

človek

Býva blízko mňa. Často sa navštevujeme a pomáha mi zo školou. Jeho manželka sa volá Liz Kane Lesana Hissatam. Je veľmi milá a priateľská.

On:

Obrazek

O mne

So súrodencami som sa narodila v malej dedinka Salema blízko Danquirku. Bývala tam v dome moja babka a väčšinu času sme trávili tam, lebo hrad na Danquirku práve rekonštruovali a aj tak to bolo hotové bludisko. Mama tam pracovala s otcom ako riaditelia na škole kde som teraz. Nikdy súrodencom nezazlievala, že sa na hrade necítia dobre. Bolo tam hrozne veľa ľudí a do časti kde sme mali bývať sa chodilo pozerať veľa študentov len tak zo zvedavosti. Mamu uniesli keď mala 32 a ja som mala 5 mesiacov. Veľmi to otca zarmútilo, ale povedal si, že život ide ďalej a nemôže tri malé decká nechať len tak a keď sme všetci vyrástli tak ju odišiel hladať. bolo to od neho veľmi milé a preto si každý týždeň telefonujeme. Je to dobrý muž a nikdy som mu jeho výkyvy nálady nezazlievala, lebo to mal v živote ťažké. No a tak som tu.

Slávny predok: 

Sabatas Hissatam

Bola krutá vládkyňa Mezzarthys. Bola veľmi povýšenecká a keď prehrala vojnu s Carapitom tak bola veľmi oslabená, ale nevzdávala sa. Nikdy som jej neodpustila čo urobila mojej pra babke a svojmu manželovi. Jednoducho ich opustila. Newiem prečo to urobila, ale jej rodina sa nevzdávala a snažila sa ju poraziť....

http://www.kiwisgraphics.com/