Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sailon Morna

Obrazek

DAVNA MINULOST

Som zmaleho ale presto vynimocneho mestecka Yaran kde zije jedna z najstarsich ras.Ku'ni,prva rasa elfov.Som zo slachtickej rodiny,moja mama je obchodnicka z velmy vzacnimy a drahimy predmetmy.Brat odisiel do sveta.Udajne sa skumat temne rasy,ale ja ho poznam a myslim,ze sa nejakou stane.Moj otec bol kralovsky alchimista,ktory sa staral o astraly v krajine.Ale toto poslanie v mojich 25tich nezvladol a demoni z astralu ho zabili.V ten den som prisahal,ze ho pomstim a oslobodim jeho dusu z astralu.Isiel som za vescom po radu.A ten mi povedal "Chlapce musis najst demoma menom Zdroj a zabit ho ."Moja uloha bola jasna,vyhladat a znicit.Chodil som po svete 10rokov a likvidoval demonov az jedneho dna som narazil na demona Baltazara.A on pred smrtou mi povedal"Svojho otca oslobodis iba ak pomozes bielim magom a zabijes Attanona.Po tomto stretnuti som mal divne sny o mieste,ktore som v zivote nevidel a bol tam aj ON.Obavany Attanono.Nevedel som o tom mieste nic,ale vedel som,ze ho musim najst.Cesta bola nebezbecna o to skor ket ma sledoval demonicky spijon.Skoro som bol pri cieli ket som stretol demona Zdroj.Nestacil som ani zautocit a poslal ma k zemi.Ale nebolo po mne.Vydal som zo seba vsetko a znicil som ho.Veci sa dali do pohybu a ja som videl veci uplne inak,biele svetlo a hromadu ciar,medzy nimi moj otec.Nemusel hovorit nic na to aby som vedel,ze sa menim,na co ukaze cas,ale mna viac zaujma cim je Attanonova smrt taka dolezita...

Obrazec co nosim na chrbte plasta

Obrazek


Výzor

Meriam 160cm vazim 50kg.Mam dlhe vo svetle posobia ako cierne,v tme ako strieborne vlasy upravene do copu,cez den krvavo cervene oci vzdy s nepritomnim pohladom bez zorniciek.Cez noc cierne s plamienkami namiesto zorniciek.Matnu striebornu pokozku miestami az ciernu.S krvavo podliatou jazvou na pravom pleci,ktora vznikla pri suboji s BALTAZAROM.Nosim cerveny plast s ciernymi krajkami na chrbte plasta obrazec.Na lavom prsteniku mam vzdy zlaty prsten po otcovi.Na krku zlaty nahrdelnik s berylom.Vedla mna chodi mali (50cm) certik.


DOBRY ALEBO ZLY

Mozno oboje a mozno ani jedno.Nikdo ma nepoznal tak dlho aby to zistil ale jedno vedeli vseci neradno sa somnou zahravat...

Jazva ktoru mam na pravom rameni

Obrazek

Slavny predok

Som prvi svojho druhu,ale moj otec mi bol dost podobny,len bohuzial mi zostali iba spomienky a prsten.

Prsten po otcovi

Obrazek