Jdi na obsah Jdi na menu
 


Profil Molly Mesiačikovej

Obrazek

Celé meno: Molly Aventerra Loganová Mesiačiková

Vek: 145 (v Mezzarthys), 27 (v krajine drakov čiže u nás)

Práca: učiteľka Histórie Mezzarthys, vedúca fakulty Nefrit, zástupkyňa

Obrazek

Rodina

Matka

Nyraya Loganová Mesiačiková

človek

40 (u nás), 350 (v Mezzarthys)

Toto je jej fotka:

Obrazek

Otec

Melros Logan

nymfa

Otca som nikdy nevidela ani nepoznala, kedže nám dom pred rokmi zhorel tak nemám žiadnu jeho fotku. Mama vravela, že zomrel pri požiari v domčeku.Súrodenci:

Sestra

Charlota Mesiačiková Blackflamová

víla

39 (v Mezzarthys), 7 (v krajine drakov čiže u nás)

Ona má iné meno ako ja, lebo má iného otca. Matka si po smrti môjho ocinka našla druhého, lebo bola ešte veľmi mladá. Je jediná v našej rodine víla. Až moja nevlastná pra babka bola víla.

Foto:

Obrazek

Sestra

Terry Mesiačiková Blackflamová

nymfa

44 (v Mezzarthys), 9 (v krajine drakov čiže u nás)

Dostala do vienka od svojho otca zviratko, ktoré je v pozadí fotky. Volá sa Mia.

Foto:

Obrazek

O mne

JA som sa narodila v Dome pri strmých útesoch. Moji rodičia predtým žili v domčeku na pláži, no keď domček zhorel, tehotná sa presťahovalo do Domu pri strmých útesoch. Moja mama pracuje ako pomocná čarodejnica v Ezhere. Je tam čarodejnícka škola a stredisko mágie (okrem hlavného centra Danquirku). Môj otecko pracoval na stavaní čarodejníckych sídel. Môj nevlastný tatino teraz nerobí, stará sa doma o moje sestričky. Prácu však má, pracuje ako môj ocinko, na stavaní čarodejníckych domov.

Slávny predok:

Nanet

Mala veľmi rada ľudí. Svojou krásou prevýšila všetky ostatné čarodejnice. Hissatam ju pre jej krásu nenávidela a snažila sa ju zničiť. Nanet mala rada krásu a eleganciu. Bola milá ale aj prísna. Svoje slovo vedela dodržať. Iné rasy ju pre jej presnosť mali radi.

http://www.kiwisgraphics.com/