Jdi na obsah Jdi na menu
 


Profil Attanona Stormragea

ObrazekCelé meno:
Attanono Arto Stormrage

Vek: 534 (v Mezzarthys), 30 (v krajine drakov čiže u nás)

Práca: učiteľ čiernej mágie


Rodina

Matka

Eranis Stormrageová

Temná elfka

nepoznal som ju bola zabitá hňeď po mojom narodení jedným bielym mágom ktorý, sľuboval smrt každému čo nosí meno StormrageOtec

Melcoiro Stormrage

Temný elf

vychovával ma z láskou a naučil mam mnohým starovekým praktikam na ochranu pred mágiou

Toto je môj otec ako čistý démon. Bohužial je tak skazený čiernou mágiou až sa z neho stal démon. Verím že, vo svojom vnútre je to stále ten otec ktorého, som poznal.


Súrodenci:

Žiadnych nemám


O mne

Som neobyčajný elf. Vyrastal som v Ashenvilskom lese ktorý sa nachadza hlboko v zabudnutých krajinach ktoré, dodnes nik znovu neobjavil. Donedávna som tam žil zo svojou milovanou Indil ( nádherná vila) ale museli sme odtial újsť lebo nám niekto vypalil dedinu. Doposial som ju nenašiel dúfam že, je v poriadku a že sa jej nič nestalo. Neuniesol by som to keby sa jej nieco stalo. Po útoku na našu dedinu som sa dal na čiernu magiu podobne ako moj otec a taktiež ma po prvý krat skoro pohltila. Čiernu mágiu som si vybral preto lebo iba ona dokáže spôsobiť toľkú bolesť koľká bola spôsobená obyvateľom mojej dediny.

Výzor

Poväčšine zahalený v čiernom plášti, vlasy čierne vždy upravené do copu, oči mam tmavo-zelené, občas je vidno nejakú tú jazvu po minulích bojoch.

na plášti mám magický symbol, ktorý popisuje moje zameranie v čiernej mágii a úroveň mojích doterajších schopností

Slávny predok:


Obrazek

Eruntano Stormrage

Skutočne mocný drujid Ashenvilského lesa ale nejakou záhadnou príčinou zmizol keď sa prechádzal po lese. Bol to moj pra otec a hovorí sa že, bol tak mocný že, dokázal rozkázať lesu aby sa premiestnil na iné miesto. Obraňoval dlhé roky všetky stvorenia čo bývali v Ashenvile len pomocou lesa a prirodnéj magie ako jediný sa nedal na stranu ktorá, uznávala čiernu mágiu!!!


Inventár:

Diablova kniha