Jdi na obsah Jdi na menu
 


Profil Arnona SaikwuMeno:

Vek: 220 (v Mezzarthys), 29 (v krajine drakov čiže u nás)

Práca: učiteľ magických šifier


Rodina

Matka

Elizabeth Saikwas

Človek

Vychovávala ma do mojich desiatich rokov, zomrela pri útoku upírov na našu rodnú dedinu. Bola veľmi pekná, starala sa o rodinu. Vyzerala takto:

Obrazek


Otec

Orodeth Saikwa

Človek

Je môj celoživotný vzor. Vychovával ma ako bojovníka. Dopracoval sa až do vrchnej rady bielych mágov. Bol statočný, silný a múdry a zomrel, keď som mal desať rokov pri obrane dediny. Vyzeral takto:

Obrazek


Súrodenci:

Žiadnych nemám

O mne:

Som jeden z mnohých čo sa uchádzajú o pridelenie do skupiny najvyšších bielych mágov za účelom likvidovať všetko zlé čo pri svojom putovaní po svete nájdeme. Mojou úlohou pre postup do skupiny je chrániť nejakého Nathaniela pred skupinou upírov, bolo mi povedané že sa zdržiava tu na škole. Túto úlohu mi pridelili, lebo som tu učiteľom. Narodil som sa v chudobnej rodine, skoro nikdy sme poriadne nemali na jedlo a tak už ako malý som sa staral o to aby bolo doma čo jesť. Jednej noci na našu dedinu zaútočila skupina upírov, úplne celú ju vyvraždili okrem mňa. Ja som si jednoducho povedal že toto im nedarujem. Začal som sa teda zaoberať bielou mágiou a postupom času som dostal do skupiny svetlých paladinov pre ktorých som slúžil asi tak 15 rokov, plnil som rôzne úlohy ako napr. lov čarodejníc a podobného svinstva čo sa nazývalo mágmi a čarodejkami. Na koniec som od nich odišiel lebo mi bolo povedané že môj otec bol kedysi vo vrchnej rade bielych mágov, tak som postupoval ďalej životom a cestami svetla až som sa dostal aj do elitnej jednotky bielych mágov ktorá slúžila aj ako likvidačná jednotka, jednoducho sme chodili po svete a likvidovali démonov a temných mágov. Celú dobu som odhodlane konal túto funkciu pokiaľ jeden z nás Sailon Morna (veliteľ jednotky, terajší učiteľ na škole) nezabil môjho kolegu to už bol druhý mŕtvy v skupine prvého zabil Attanono Arto Stormrage. Je to údajne mocný démon a teraz už aj môj kolega. No staré časy som zahodil za hlavu a povedal som si, že nebudem predsa bojovať so svojimi kolegami. Už proti ním nič nemám a dúfam, že ani oni voči mne. Pre mňa je teraz dôležitá škola v ktorej učím a Nathaniel preto, že ho zháňa banda upírov čo vedia chodiť aj cez deň. Dúfam že sa mi ho podarí ochrániť a ak nie tak nech si ma neželajú.

Výzor :

Mám čierne dlhé rovné vlasy a hnedé oči. Tvár mám úzku dlhú, v lícach jamky. Mám jazvu na kolene. Som vysoký dva metre a vážim deväťdesiatosem kíl. Nosím čierny plášť dlhý po zem. Pod tým mám oblečené čierne nohavice a tričko s dlhým rukávom. Na hlave nosím oválny klobúk s orlím pierkom. Ďalej mám vysoké čižmy podbité plieškami. Nosím pri sebe amulet s vysokohorským krištáľom a tento prsteň z dôb prvých paladinov:

Obrazek

Povaha:

Som pokojný, ale v sebe ukrývam nenávisť. Mám hrubý silný hlas s veľkou ozvenou. Nemám rád akýchkoľvek upírov.

Inventár:

Obojručný paladinský meč

Obrazek