Jdi na obsah Jdi na menu
 


Profil Adamairy Scheiens

Celé meno: Adamara Darkena Loa Scheiens

Vek: 246 v Mezzarthys 21 v krajine drakov

Práca: Učiteľka magickej výtvarnej a školská designérska asistentka.

Rodina

Matka: Aderiam-ohnivá víla

Obrazek

Otec: Teraistes Kloturn-Temný elf

Obrazek

Som v podstate veľká náhoda keďže sa tieto rasy o seba stáročia nezaujímali kôli rozdielnosti pováh.

Matka sa pominla spolu s ohňom Kleianstrofu ku ktorému bola prikliatá zlou  bosorkou Eriston. Eriston z nejakeho dôvodu chcela zničiť všetky víli...to ale ešte nevedela o mne. Eriston prikliala k ohňu Kleianstrofu mnoho ohnivých víl. Aj jednu nymfu. Tá musela obzvlášť trpieť. Veď po niekoľkých hodinách prikliatia k ohňu umrela. Otec sa snažil prísť na spôsob ako matku zachráňiť.Keď na to neprišiel,v podstate ju obetoval... Keď umrela,

otca to veľmi vzalo. Otec sa volal Teraistes, a bol temný elf. To on ma zaučil do tajov temnej mágie a po matke som zdedila temperament a nestálosť. Otec mi odjakživa vtlkal do hlavy ,že raz budem určite lepšia ako on...a tak , keď sme sa pohádali nastal krutý súboj,pri ktorom som ho zabila. Mal pravdu,som lepšia.Škoda že sa toho nedožil. Po matke som zdedila aj vlastnosť splynutie s ohňom. V skratke to znamená že sa môžem spojiť s plameňom a vynoriť sa v hociktorom inom ohni.Je to nesmierna výhoda pri prehrávanom súboji.

Súrodenci

O súrodencoch neviem,možno nejakých mám , ale určite iba nevlastných.

O mne

Narodila som sa v lese Adoneiru na juhu od ľadových plání Milaréz, kde ma vychovávali rodičia.

otec často odchádzal za prácou , a matka bývala skoro stále preč. Bývala som velmi často sama a tak som sa naučila komunikovať s lesnými zvieratami (túto schopnosť mám po otcovi keďže je elf) . Veľmi som si ich obľúbila. Doteraz mám pri Milaréz mnoho zvieracích priateľov ktorý sú mi hocikedy schopný prísť na pomoc. Po zabití otca moja výchova ostala len na mne, a tak som sa pridala k bosorákovi Grinuiovi ktorý ma doúčal čiernu mágiu. Neskôr som sa odsťahovala k otcovým predkom a splňala som v podstate úlohu nájomného vraha.O tom sa však už nikomu spovedať nebudem. Mám ešte jednu zaujímavú schopnosť ktorú ste si mohli všimnúť už pri mojich fotkách. viem meniť svoj výzor, postavu. Proste viem sa zmeniť tak aby som bola úplne iný človek. To mi pomohlo aj pri vražde mojich rodičov.

Slávny predok?

Z matkinej strany určite žiadneho nemám lebo víli sú iba neorganizovaný chaos. A z otcovej strany ich mám hneď niekoľko,ale o ich menách a zásluhách žial nemôžem hovoriť keďže ešte stále žijú a musia byť v utajení . Ešte by ich niekedy chytili a súdili aj na základe môjho „svedectva“ o ich minulých činoch.

 

Obrazek

Obrazek