Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informačná hodina

*V triede zacne byt strasne teplo a v sprievode plamenov a dvoch drakov sa objavi profesorka Solen Hissatam. Mávne rukou a objaví sa aj kreslo do ktorého si sadnea začne hodinu:* Dnes bude len taká informačná hodina. Chcem od vás vedieť čo očakávate od nasledujúcich hodín a ako by ste si ich predstavovali. Prvý ročník bol nudný teda aspoň pre mňa. Brali sme len históriu mágie. No a preto chcem zaviesť nový spôsob vyučovania na báze cestovania po Mezzarthys. Budete mať rôzne výlety a tak. Takže máte tu možnosti. Pre informáciu za túto hodinu nedostanete žiadne body ani manu. To až v tých nasledujúcich. *V triede sa zašumelo ale profesorka pokračovala ďalej.* Takže takto by mohli vyzerať nasledujúce hodiny. Vyberte jednu z možností:

*Žiaci si začali dohovárať, že ktorú možnosť si vyberú, ale zatiaľ sa nevedeli rozhodnúť.* Takže toto hlasovanie bude anonymné. Každý môže hlasovať len raz, aby to bolo objektívne. Je vám to všetkým jasné? *Študenti pokývali hlavou na znak súhlasu a tak Solen pokračovala:* Týmto ukončujem dnešnú informačnú hodinu. * Hissatam náhle zmizla v plameňoch aj s drakmi a kreslom.*