Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bojová aréna
*Ked vchádzas do stredu bojového pola citiš neobviklu energiu ktora v tebe vyvoláva pocit neskutočnéj mocy, máš pocit skutočne mocného mága. Okolo teba všade pod bojovou plochou tancujú modré plamene, inač všade naokolo je tma.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

boj

(Stormrage, 25. 11. 2007 20:19)

*pousmeje sa a nechá Mornu nech sa pobavi s jeho odrazom a povie * mam niečo dôležitejšie ako sa tu hrať s tebou * povie a zmyzne v hmle

boj

(Stormrage, 25. 11. 2007 12:49)

*profesor sa necha pohltiť zemou a keĎ ho zem uplne zakryje a potom z nej vyrazia obrovske ľadové kryhy a so smiechom spoza nich vychadza pobaveny profesor a tasý svoj dračí meč* tak a teraz sa ukáž aka si bojovnička *povie a mečom sa zabori do zeme, ktorá hneď zmrzne a všade vyrazia kryhy*

boj slabota

(morna gothic, 25. 11. 2007 11:51)

rozplieni sa v prach a v tejto podobe dopadne na nu siet. ešte tesne pred tým sa vžije s vetrom a jemný vánok ju ako prach odveje mimo sieť kde sa zmeni späť. a pod profesorom sa razom začne prepadať zem.*

boj

(Stormrage, 25. 11. 2007 10:41)

*profesor sa len pousmeje a uz leti ďaľšia, ale ta sa tentokrat pohybuje presne ako Morna a pri prudšom pohybe sa jednoducho rozleti na malu sieť*

boj a čo ma byť

(morna gothic, 25. 11. 2007 10:38)

mna to tak trapi aky mate na mna nazor,* povie mu a už bezmyšlienkovite v čarovnej vílej piruete vyskoči do vzdchu a fialová guá leti tade kde mala predtým hlavu, *temné vy ma určite nechcete prizabit. demnt, sustredi sa a ako dopadá krehko na zem hodi po nom ohnivú malu no o tosilnejšiu gulu.

boj

(Stormrage, 25. 11. 2007 10:35)

*profesor sa len zasmeje a pozrie na Mornu v celku pobavenim vyrazom na tvary jej povie* moja milá Morna viem že si jedna z najtelentovanejších a najdivneších žiakov tejto školy a preto by som bol rád keby som ťa nemusel prizabiť * povie a v zápäťí mu z ruky vyletela fialkovo-žltá guľa

attalolo

(morna gothic, 25. 11. 2007 10:27)

škola by nezapadala prachom keby to tu niekdo schopne riadil, a vy by ste sa mohli zamyslieť nad sebou, ked sa chce s vami niekto rozmrávať mlčite a ked sa má bojovať začnete poučne reči jaj stare dedinské baby.* pozrie nanho z nechutou odpluje si a vtom ju zahalui hustý kudol pary.*cez kt. sa ozavy toto nie je diskusny kružok ale arena na rozhovory su tu ine miestnosti. a už leti po profesorovi zicherka mierená do jeho oka.

nástup

(Stormrage, 24. 11. 2007 21:29)

*z podlahy vystupil profesor čiernej magie * no tak kde si Morna nebuď hneď taka zbrkla jednoducho som sa zamyslel aký bude koniec školy, preto som ti neodpovedal