Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. Hodina čiernej mágie

 

Na dnešnej hodine sa tak trochu zahráme, keďže neviem čo odo mňa očakávate, že vás naučím tak si iba precvičíme to čo už viete a zároveň to bude aj záverečnou skúškou v tomto predmete na tento ročník tak sa prosím posnažte

 

*Povedal profesor a mávol pred vami rukou akoby vás vyháňal z učebne pritom ukazoval na portál v stene, ktorý obklopovali modré plamene. Postupne ste sa deda pozdvíhali zo svojich stoličiek a vošli ste poslušne do portálu. Keď ste sa objavili na druhej strane chvíľu ste nevideli nič a potom ste uvideli niečo neuveriteľné. Váš zrak nevie kam sa má skôr pozrieť vidíte miestnosť plnú portálov podobných tomu ktorým ste prišli.*

 

Tak a toto je vaša dnešná úloha, budete musieť vrhnúť en. guľu alebo výboj do portálu a zasiahnuť týchto malých tvorov aspoň jeden krát 

 

*Povedal profesor pobavene ukazujúc pritom na portáli.*

 

Je to jednoduché pozrite

 

*Malinký tvorovia pripomínajúci malých čertíkov sa rozbehli do najbližšieho portálu a zmizli, ale nie na dlho vyleteli totiž z portálu naproti. Profesor vrhol iceball do portálu, ktorý bol v strope a chvíľku čakal ( bolo vidieť menšie sústredenie ), keď tu zrazu vyletel z portálu do, ktorého sa chystal akurát skočiť jeden z čertíkov.*

 

Vidíte je to ľahké tak sa snažte. Kto ich zasiahne viac je jasný víťaz. Použite všetky vaše schopnosti a uvidíte, že na pohľad ťažká úloha je hračka