Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. Hodina čiernej mágie

(Pokračovanie)

*Po tvojom úspešnom pokuse nájsť ma si započul/a jemné puknutie za neďalekým stromom, ideš sa tam teda pozrieť a tebe je už jasné kto tam stojí. Vidíš svojho profesora jemne pobaveného ako ti tlieska.*

Blahoželám, máš to za sebou. Tomuto sa hovorí vnútorný zrak, keď sa pozeráš na svet vnútorným zrakom vidíš aj to čo normálne len ťažko spozorovať voľným okom. Týmto, že si splnil/a túto úlohu sa ti otvára svet do duše druhých alebo skrátene máš predpoklad na zvládnutie mentálnych praktík ako sú napríklad vyvolávanie pocitov alebo ich potláčanie, telepatia alebo taktiež môžeš vycítiť kto ti práve klame.

*Profesor ťa chytil za ruku a oboch vás pohltil vietor. Po chvíli ste sa objavili v škole na chodbe pred učebňami vojdete do učebne čiernej mágie a tam ti profesor ponúkne čaj, pretože v lese bola celkom zima a je na tebe vidno, že ti tam bola ozaj veľká zima ( v prípade, že nie si poriadne oblečný/á.). Chvíľku očakáva čo urobíš a potom sa usadí za svoj stôl.*

Vidím v tebe skutočnú moc ale budeš ešte musieť dlho pracovať aby sa v tebe prebudil celkoví tvoj talent a sila. Čierna mágia je mocná a ty musíš byť rovnako mocná/ý aby si sa pri jej používaní nezničil/a. na dnešnej hodine išlo len o to aby som zistil koľký z vás dokážu koncentrovať svoju myseľ aj v nepriaznivých podmienkach a sústrediť sa na myseľ niekoho iného. Mentálne praktiky sú mocným nástrojom na ovládanie druhých tých, ktorý sa nedokážu ubrániť vniknutiu do vlastnej mysle a tak poväčšine podľahnú mentálnemu nátlaku a stanú sa obyčajnou bábikou v rukách čarodeja. Dlhodobé ovládanie spôsobí, že ovládaný objekt jednoducho prestane žiť a stáva sa mrvím služobníkom na, ktorého už nemusí byť vytváraný skoro žiadny mentálny nátlak. Vidíš aké možnosti sa ti otvárajú ale toto všetko budeš môcť spôsobiť až vtedy keď sa budeš dostatočne venovať mentálnym cvičeniam na zlepšenie tvojich skrytých schopností. Ale pozor musím ťa varovať mentálne útočiť na kohokoľvek sa neoplatí, pretože poväčšine všetci tí čo ovládajú mentálne praktiky sa vedia aj účinne brániť a to je niekedy nebezpečnejšie ako na seba útočiť čarami.

* Profesor ti zmizol z očí a ty si sa opäť objavil/a na chodbe pred učebňou a v tvojej hlave počuješ už známi hlas.* 

Par otázok na koniec:

1. ak si si ne/vzal/a čaj tak prečo

2. aké si mal/a pocity v lese

3. aké mentálne praktiky sa ti najviac páčia

4. čo myslíš čo je lepšie obrana či útok

5. čo očakávaš od ďalšej hodiny 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář