Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.HODINA

Objavíte sa v triede a na konci temnej miestnosti sa ozve „vitaj v pekle. Tu nemáš žiadnu moc “Posadíš sa lebo nemáš nič iné na výber. .Hodina začína po príchode všetkých žiakov. Plamene zosilnejú tak, že v miestnosti je vyditelne. Otočím sa ku vám a prechádzam okolo lavíc, popri tom hovorím „neviem koľký z vás sa naučia chápať ťažké umenie moci démonov a ani neviem koľký z vás pri tom zomrú, ale jedno je isté ak ste tu chcete niečo o nich vedieť. Každopádne bude to tu fungovať na spôsobe : ja vám dám domácu úlohu vy ju vypracujete a ja vám po nej udelím body, uverejním najlepšiu a dopíšem komentár. Aj ja, aj vy budete vedieť koľko toho viete a vyhneme sa hlavne zbytočnému odpisovaniu“

Vlastnými slovami aspoň 3 vety:

 1. Čo to je podľa vás démon?

  2. Podľa čoho by ste rozoznávali démonov?

  3.Dá sa démon zabiť?(Ak  áno, ako? Ak nie, čo sa sním stane?)

Do predmetu píšte svoje meno

Cela miestnosť začala horieť a zase ste sa objavili pri lebke.